Наташа К.


7 комментариев:

 1. Доброго дня! Починаю офіційно брати участь у проекті, хоча чорничну пасту приймаю з серпня 2014р. Все почалося з постійної втоми. Аналізи показали гемоглобін 109. Не хотілося вживати таблеток, печінки терпіти не можу...Зовсім випадково мамина знайома, у якої цукровий діабет, розповіла про чорничну пасту, яку їй прописав лікар.В інтернеті я дізналася, що вона корисна при багатьох проблемах, які є в мене- міопія високого ступеня, порушення гормонального фону, фіброма (зовсім не маленька). Зокрема, остання проблема мене турбує найбільше, бо збільшення фіброми може мати серйозні наслідки, оскільки я ще не народжувала.Тому дуже сподіваюся на позитивний результат щодо власне цієї проблеми.
  До цього моменту приймала пасту двічі на день по столовій ложці до їжі. Спостерігаю покращення самопочуття, різкість зору (особливо, коли починає смеркати), легше перенесення застуд. До початку прийому кожна менструація була катастрофою - страшні болі та дуже рясні виділення в перші дні, а також зовсім нерегулярний цикл.Тепер цикл вирівнявся, хоча на разі виділення далі великі, болі спостерігаються, але можу обходитися без таблеток.
  Зі сьогоднішнього дня починаю приймати пасту 4 столові ложки в день.
  За тиждень напишу враження від збільшення дози.
  P.S. Дуже сподіваюся, що паста, як мінімум, стримає ріст фіброми, а якщо вона зменшиться, то це справді буде неймовірно. Адже як таких ліків (крім гормональних) від такої проблеми немає...

  ОтветитьУдалить
 2. Наталя, доброго дня!
  Нас дуже радує, що Ви вже бачите перші результати!
  Те, що вирівнявся цикл свідчить про те, що нормалізується гормональний фон. Це дуже добре.
  У нас є учасниця, яка вже зробила повторне УЗД, на якому вже видні результати:
  Ось: http://net-miome.blogspot.com/p/blog-page_20.html
  Там на УЗД показані позитивні зміни, і в коментарях опис.

  ОтветитьУдалить
 3. Доброго дня! Як і обіцяла, пишу перші враження від збільшення вживання чорниці.Почуваюся добре, ніяких негативних відчуттів немає. Продовжую по такій же схемі.

  ОтветитьУдалить
 4. Наталя, добрий день.
  Відписуйтесь, будь ласка, частіше. За умовами проекта Ви повинні це робити раз в 5 днів)

  ОтветитьУдалить
 5. Доброго дня! Пасту чемно приймаю 4 столові ложки в день перед їжею. Правда, буває, що в окремі дні - зранку і ввечері по 2 столові ложки. Почуваю себе добре. Набагато менше втомлююся під вечір.Відчуваю себе більш енергійною. За рекомендаціями лікаря, буду пробувати запивати водою для кращого засвоєння.

  ОтветитьУдалить
 6. Доброго дня, Наталя! Чудові результати! Розкажете потім, як Ви краще себе почуваєте, коли запиваєте водою чи ні. Я по собі замітила, що коли запиваю водою, паста більш тонізує - коли ввечері запивала водою, потім не могла довго заснути.

  ОтветитьУдалить
 7. Доброго дня! Майже тиждень запиваю чорницю водою. Хоча я не мала проблем зі шлунком при звичайному прийомі пасти (без води), але зараз є відчуття кращого засвоєння. Думаю, що цей варіант більш ефективний. Буду так продовжувати.
  Почуваюся енергійною протягом дня. Колись у весняний період була якась слабість, виснаження, пригнічення...Зараз, в такий безвітамінний період року відчуття абсолютно протилежні.

  ОтветитьУдалить